Düzce Kombi Servisi

Kombi Servisi, Kombinizin arızalarının doğru tespit edilebilmesi ve orijinal parçalar ile tamiratının gerçekleştirilebilmesi için tecrübeli ve alanında profesyonelleşmiş bir teknik ekibe ihtiyacınız var. Değiştirdiğimiz parçalar fabrika tarafından onaylı olup garantili yedek parçalardır. Değişen parçalar garanti süresi içinde bozulur ise servis ekibimiz ücretsiz olarak değişimini yapar ve sizden ücret talep etmez. Teknik ekibimiz kombi servisi çözümlerinde ustalaşmış gerekli belgelere sahip takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Kombinizi 3K kombi servisi hizmetinde gerekli belgelere sahip olmayan teknik elemanlara teslim etmeyiniz.

Kombi Bakımı, son derece önemlidir. Kombinizin bakımını zamanında ve eksiksiz yaptırmanız size uzun ve kısa vadede katkı sağlayacaktır. Bakım işlemi son derece önemli olup profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer kombi bakımı işleminizi profesyonel olmayan kişilerce yaptırırsanız katkısı olmayacağı gibi cihazınıza zararları olacaktır. Kombi bakımınızı düzenli yaptırmanız enerji ve yakıt tasarrufu sağlayacağı için kombinizin yıpranma oranını azaltır ve uzun süre kullanmanızı sağlar.

Petek Temizliği, peteklerin içinde kalan pislikler gün geçtikçe boruları tıkar ve suyun geçmesini engeller. Bu nedenden dolayı kombi daha çok enerji harcamaya ve petekleri ısıtmamaya başlar. Peteklerin yarısının ısıtıp diğer yarısının ısıtmamasının başlıca sebebi bunlardır. Ekibimiz ilaçlı ve makinalı bir şekilde petekleri temizler ve ilk günki haline getirir.

Yıllardır Düzce merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek kombilerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Tamirini yaptığımız kombilerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan kombilerinizin genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Düzce Kombi Servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.