Akçakoca Klima Servisi

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz. Akçakoca Klima Servisi olarak klima servisi, klima montajı, ve klima bakimi gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz. Arızalarda cihazlarınızın elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

Yıllardır Düzce Merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek klimalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.
Tamirini yaptığımız klimalarda fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan klimalarınızda genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Düzce Klima Servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Akçakoca Klima Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır Akçakocali olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Klimalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Akçakoca de hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Akçakoca Klima Servisine 0380 524 94 24 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Akçakoca İletişim No: Tıkla Ara: 03805249424